top of page

Užijte si okamžiky krásy a relaxace v našem kosmetickém salonu. Poskytujeme širokou škálu kosmetických služeb, od klasického líčení až po nejmodernější metody péče o pleť a zdraví Vaší pokožky.

Přijďte k nám a užijte si jedinečné zážitky krásy a pohody.

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření bez dekoltu

Povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, sérum, masáž obličeje a krku, maska, maska na oční okolí, krém, lehké líčení.

2

Kompletní kosmetické  ošetření včetně dekoltu

Povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem,
sérum, masáž obličeje a dekoltu, maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí, krém, lehké líčení.

3

Kosmetické ošetření pro náctileté

Povrchové čištění, soft peeling, hloubkové čištění ultrazvukem a ručně, sérum, maska, krém.

Ošetření obočí

Laminace obočí

Laminace je rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Spočívá v nanášení přípravků na chloupky, které se jinak kroutí a obočí pak působí neupraveně. Laminace chloupky narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné,
husté a upravené obočí.

2

Barvení obočí hennou Brow Xenna

Barvení obočí hennou je šetrnější a bez amoniaku a má větší výdrž než barvy klasické, cca 2-4 týdny.

Nadstandartní
kúrové ošetření

Liftingové ošetření

Povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aktivní sérum, masáž obličeje a dekoltu liftingovým krémem, maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí, krém, lehké nalíčení.

2

Kolagenové ošetření

Povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace aktivního séra, masáž obličeje a dekoltu pomocí Collagen Creme, maska na obličej, dekolt a oční okolí , krém, lehké nalíčení.

3

Kúra s antioxidanty

Povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace Energy séra, maska na oční okolí, masáž obličeje a dekoltu Q10 krémem, bioaktivní maska na obličej a dekolt, Q10 krém nebo Q10 sérum, lehké nalíčení)

4

Deep Relax ošetření

Povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, postupné zapracování pěti výživných sér, maska na obličej a dekolt podle individuálních potřeb pleti, maska na oční okolí, krém, lehké líčení)

5

Anti Age ošetření s kosmetikou Dr.Braumann

Povrchové očištění, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace liposomového séra podle potřeby pleti, zapracování aktivních látek, oční krém nebo oční gel na oční okolí, aplikace liposomové masky pro oživení pleti, masáž intenzivním masážním mlékem spolu
s výživným krémem, lehké líčení.

Get in Touch

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content.

bottom of page