Home

Líčení

Líčení

Denni ličeni

přirozené a jemné ličeni, které je určeno na běžné nošeni. Správný denni make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady - výsledkem ličeni je pleť, která vypadá zdravě.

Slavnostni ličeni

výraznějši ličeni vhodné na přiležitost jako je ples, večirek, společenské akce. Večerni ličeni je výraznějši ličeni s použitim sytějšich barev, popřipadě třpytek, lesku nebo umělých řas, ale vždy s ohledem na Vaši osobnost a Váš osobni styl.

Svatebni ličeni

Svatba patři mezi nejdůležitějši okamžiky v našem životě. Obzvlášť ženy ji chtěji mit perfektni a plnou nádherných prožitků. Půjčujeme si krásné šaty a necháváme se česat, abychom si v ten den splnily náš malý sen o princeznách… K tomu, aby Váš vzhled byl dokonalý, nezapomeňte investovat do kvalitni vizážistky! Možná zvažujete variantu, že se naličite sama. Podle mě jde o šetřeni na nepravém mistě, ale rozhodnuti je samozřejmě na Vás… Vizážistka má objektivni pohled na věc, podivá se na Vás a hned vi, které partie zvýraznit, které potlačit – vždyť všechny ty krásné modelky, které obdivujete v časopisech a na molech, jsou předevšim dilem nás vizážistů. Svatebni ličeni neni foto make up, cilem je předevšim vytvořit sametový podklad a kompletni barevné sjednoceni. Všechno musi ladit a celkově ženu podtrhnout a zvýraznit.

Ličeni na fotografii

Dokonalé ličeni před objektiv. Fotomakeup má poněkud jiné zákonitosti než běžné ličeni a je naprosto odlišný od jiných druhů ličeni, liši se jinými technikami a postupy. Velký důraz je kladen na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy a jejich intenzitu, protože pod profesionálnimi světly je vidět jakákoliv chyba na pleti. Profesionálni vizážista vytvoři fotomakeup dle Vašich požadavků od základniho ličeni až po zajimavou extravaganci. Pokud chcete vlastnit originálni a profesionálni fotografie, nepodceňujte také profesionálni naličeni!