Home

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ

Kosmetické ošetření od 650,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrzvukem, sérum, masáž obličeje a krku, maska, maska na oční okolí, krém, lehké líčení)

Kompletní kosmetické ošetření včetně dekoltu od 800,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, sérum, masáž obličeje a dekoltu, maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí, krém, lehké líčení)

Kosmetické ošetření pro náctileté od 380,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, hloubkové čištění ultrazvukem a ručně, sérum, maska, krém)

+ dekolt nebo záda 50,-Kč

NADSTANDARTNÍ KŮROVÉ OŠETŘENÍ

ANTI-COUPEROSE OŠETŘENÍ neboli STOP ČERVENÉ! od 900,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, hloubkové čištění ultrazvukem, Couperose intensiv fluid, speciální masáž chladivým gelem z mořských řas, klidnící maska, masáž dekoltu + maska, Cuperose krém, lehké líčení)

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ od 900,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aktivní sérum, masáž obličeje a dekoltu liftingovým krémem, maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí, krém, lehké nalíčení)

KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ od 900,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace aktivního séra, masáž obličeje a dekoltu Collagen Creme, maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí , krém, lehké nalíčení)

+ kolagenové oční polštářky + 150,-Kč
+ kolagenová vlies maska + 300,-Kč
KŮRA S ANTIOXIDANTY od 900,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace Energi séra, masáž obličeje a dekoltu Q10 krém, Bioaktivní maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí, Q10 krém nebo Q10 sérum, lehké nalíčení)

INTENZIVNÍ KŮROVÉ OŠETŘENÍ od 1 100,-Kč

(povrchové čištění, soft peeling, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, zapracování Aktivního séra, Deep Aktiv sérum, Anti Age sérum a Energy sérum, masáž Anti Dry sérem, bioaktivní maska na obličej a dekolt, maska na oční okolí, krém, lehké líčení)

ANTI AGE OŠETŘENÍ S KOSMETIKOU DR.BAUMANN od 1 030,-Kč
bez dekoltu od 750,-Kč

(povrchové očištění, úprava obočí, depilace v obličeji, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikace liposomového séra podle potřeby pleti, zapracování aktivních látek, oční krém nebo oční gel na oční okolí, aplikace liposomové masky pro oživení pleti, masáž intenzivním masážním mlékem spolu s výživným krémem, lehké líčení)

Součástí každého ošetření je i přiložení lávových kamenů na svaly krku a ramen a také masáž rukou po dobu masky

SPECIÁLNÍ PÉČE

Kolagenová vlies maska 300,- Kč
Kolagenové proužky na mimické vrásky 230,- Kč
Oční kolagenové polštářky 2ks 150,- Kč

KOSMETICKÉ ÚKONY

úprava obočí (dle rozsahu) 60-80,- Kč
úprava a barvení obočí 160,-Kč
barvení řas 160,-Kč
barvení řas, obočí + úprava 220,-Kč
mikromasáž očního okolí 200,-Kč
30 minutová masáž obličeje a dekoltu 350,-Kč

DEPILACE VOSKEM

Ret 30,- Kč
Brada 30,-Kč
Tváře 60,-Kč
Obličej 120,-Kč
Ruce (celé) 150,- Kč
Předloktí 120,-Kč
Celé nohy 290,- Kč
Lýtka 150,- Kč
Bikiny 100,- Kč
Podpaží 100,-Kč

LÍČENÍ PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI

Denní líčení - přirozené a jemné líčení, které je určeno na běžné nošení. Správný denní make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady - výsledkem líčení je pleť, která vypadá zdravě.

200,- Kč

Slavnostní líčení - výraznější líčení vhodné na příležitost jako je ples, večírek, společenské akce. Večerní líčení je výraznější líčení s použitím sytějších barev, popřípadě třpytek, lesku a umělých řas.

450,- Kč

Svatební líčení - voděvzdorný a zároveň přirozený make-up, který vydrží celý náročný svatební den. Působí přirozeně a zároveň je dostatečně výrazný na fotografii a kameru. Odvíjí se od Vaší osobnosti a ladí se i dle šatů a doplňků.

Včetně zkoušky 1 500,- Kč
Bez zkoušky 1 100,- Kč
Líčení svatebčanů 450,-Kč

Svatební balíček - obsahuje make-up i slavnostní účes včetně zkoušky obojího.

od 2 200,- Kč do 3 000,- Kč podle složitosti účesu

Líčení na fotografii - je profesionální líčení určené na fotografii a je naprosto odlišný od jiných druhů líčení, liší se jinými technikami a postupy. Pokud chcete vlastnit originální a profesionální fotografie, nepodceňujte také profesionální nalíčení.

  450,-Kč
s nalepením řas 600,-Kč

PORADENSTVÍ V LÍČENÍ

Párty s vizážistou

délka trvání 120 min 2 000,-Kč
délka trvání 180 min 2 500,-Kč

Mini make-up kurz

Délka trvání 60 min 700,-Kč

SPOLEČENSKÉ ÚČESY

Polodlouhé vlasy od 450,-Kč
Dlouhé vlasy od 700,-Kč