Home

La Visage - kosmetické služby

La Visage

Vítám Vás na mých stránkách. Mé jméno je Jitka Landlová a jsem profesionální vizážistka a kosmetička. Nabízím kompletní kosmetické služby, poradenství v oblasti líčení a osobní image.

Budu Vám průvodkyní na cestě k nalezení krásné a zdravé pleti, Vašeho osobního půvabu, sebevědomí a Vašeho osobitého stylu.

Při kosmetice používám kvalitní německou kosmetiku značky ALCINA a švýcarskou kosmetiku DR. BAUMANN.

Při líčení pracuji s profesionálními štětci značky VIZART, které používá také například Pavel Bauer – přední český vizážista a kvalitní dekorativní kosmetikou.

Pár slov o mně

Mé jméno je Jitka Landlová a jsem profesionální vizážistka a kosmetička. Nabízím kompletní kosmetické služby, poradenství v oblasti líčení a osobní image.

V roce 1997 jsem úspěšně ukončila studium na vyšší zdravotnické škole v Karlových Varech v oboru diplomovaný fyzioterapeut. Práce mne bavila, ale stále to nebylo úplně ono. Až po třetí mateřské dovolené – mám tři krásné dcery – jsem se odhodlala a pustila do toho, co mne zajímalo nejvíc – kosmetika. Odtud to byl jen krůček k vizážistice. Absolvovala jsem tedy nejdříve rekvalifikaci v oboru kosmetika. Následoval rakvalifikační kurz u profesionální vizážistky paní Evy Vodňanské, která se oboru věnuje přes patnáct let. Od té doby jsem se zúčastnila mnoha specializovaných kurzů jak v oblasti kosmetiky tak i v oboru vizážistiky (viz certifikáty). Pravidelně se zúčastňuji seminářů a workshopů. V současnosti pracuji ve studio v Sokolově a v Karlových Varech. Moje práce je mým velkým koníčkem. Baví mne objevovat stále nové věci a využívat je tak, aby jste z nich měly prospěch Vy – moje klientky.